16 Şubat 2011 Çarşamba

LONDON COLLEGE OF MUSIC "The Thames Valley University " LONDON

Kedi Müzik Atölyesi, çalışmalarını belgelendirmek isteyen öğrencilerini "London College of Music" sınavlarına hazırlıyor.  8 seviyeden oluşan sertifika programında istenilen seviyeden sınava girmek mümkün ve 8. seviye sertifikasına sahip olan öğrenci tüm dünyada "Müzik Lisesi" mezunu sayılmaktadır.


Aşağıda "London College of Music" ve sınav şartları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz. 
Pera Güzel Sanatlar; London College Of Music'in Türkiye'deki sınav merkezidir. Kedi Müzik Atölyesi, her biri kendi branşında konservatuar mezunu, deneyimli öğretmenleri tarafından öğrencilerini bu sınava hazırlamaktadır. Atölyemizde, uygun seviye belirlendikten sonra, öğretmenlerimiz sınav için gerekli eserleri ve teorik bilgiyi derslerde programlayarak öğrencilerimizi hazırlamakta, sınav döneminde bilgilendirme ve sınav kayıt işlemlerinizde atölyemiz öğrencilerine yardımcı olmaktadır. 


Ayrıntılı bilgi ve başvuru için lütfen bizi arayınız:
05369824213


LONDON COLLEGE OF MUSIC "The Thames Valley University " LONDON


Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında dereceye giren The Thames Valley University London College of Music'in verdiği eğitimler Avrupa ve dünya eğitim platformlarında kalite kriterleri açısından kendini kanıtlamıştır. 
İngiltere Eğitim ve İstihdam Bakanlığı (DFEE) London College of Musıc'in grade ve diploma seviye sınavları ve belgeleri, diğer uluslar arası kurullar tarafından gerekli görülen standartlara uygun ve tüm dünyada geçerli sayılan akreditasyonunu almıştır. 


London College of Music yüzyılı aşkın bir süredir İngiltere'de ve yurt dışında çeşitli seviyeler için Müzik, Tiyatro ve İletişim dallarında sınavlar düzenlemektedir.


SINAV SEVİYELERİ - GRADE
1'den 8'e kadar dereceleri vardır.
Öğrenci seviyesine göre istediği dereceden başlayabilir.
Bazı sınav bölümlerinin seviyelerini geçmek için 5.teori sınavını vermek gerekir.
Grade 8 mezunu, tüm dünyada MÜZİK LİSESİ mezunu sayılmaktadır. London College of Music'in Müzik Lisesi ( Grade - High School ) ve üniversite seviyesinde (Ön Lisans - Lisans - Yüksek Lisans) diploma sınavları da vardır.
Grade dereceleri 8 seviyeden oluşmaktadır. Seviye seçimi öğrenciyi çalıştıran öğretmen tarafından yapılmaktadır.
Diploma seçimlerinde; kariyer planlarına göre öğrenciler performans, öğretmenlik ve bestecilik sınavlarından birini tercih edebilirler.
Her türlü diploma seviyesi için bu seçenekler vardır. Türkiye'de yılda 1 kez olmak üzere yapılan bu sınavlar Haziran ayının ikinci haftasında Pera Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi -Taksim / İstanbul binasında gerçekleşmektedir.
Sınav, İngiltere'den gelen sınav komisyonu görevlileri tarafından yapılır.
Sonuçlar yaz tatilinden 1 ay sonra (Eylül sonu) açıklanır.
Belgeler ve sınav değerlendirme raporları sınavdan 3 ay sonra verilir (Kasım) London College of Music sınavlarına girmek için;

1- "Sınav Başvuru Formu" doldurulur.
2- Girmek istenilen sınav ile ilgili sınav harcı ilgili bankaya yatırılır.
3- Başvuru Formu ve banka dekontu ile birlikte son başvuru tarihine kadar Pera Güzel Sanatlar' a gönderilir.

Pera Güzel Sanatlar, London College of Music sınavlarına katılmak isteyen kişilerden yalnızca sınav harcı ve varsa kitap ücreti almaktadır. Bu sınavlara katılmak isteyen katılımcılardan başka bir ücret alınmaz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder